HISTORIA FIRMY

Firma Inżbud powstała w 1986 roku jako spółka cywilna a w późniejszym czasie przekształciła się w Spółkę Jawną.

Jesteśmy firmą z bardzo dużym doświadczeniem, zajmującą się kompleksową realizacją wszelkich inwestycji ogólnobudowlanych, zaś głównymi profilami działalności spółki są usługi z zakresu inżynierii wodno-melioracyjnej, budowa obiektów sportowo-rekreacyjnych, przemysłowych, jak również roboty ziemne i budowa dróg.

Przedsiębiorstwo Inżbud posiada nowoczesny, w pełni automatyczny węzeł betoniarski, co w połączeniu z najlepszymi surowcami, nowoczesnymi środkami uszlachetniającymi i doświadczoną kadrą pracowniczą, pozwala uzyskać beton najwyższej jakości. Spółka posiadając własną bazę transportową zapewnia dostawę betonu oraz materiałów budowlanych w uzgodnionym terminie.

Zakład posiada również własną Hurtownię Materiałów Budowlanych, która oferuje kompleksową obsługę inwestycji wraz z doradztwem na każdym etapie budowy. Szeroka gama oferowanych produktów, pozwala dostosować się do indywidualnych potrzeb klientów. Inżbud sprzedaje sprawdzone i markowe towary wiodących firm na rynku budowlanym, a ścisła współpraca z tymi firmami oraz licznie organizowane szkolenia pozwalają poznać nowoczesne technologie w budownictwie.